Mensa ČR

Prohlášení o přístupnosti

 

Prohlášení o přístupnosti

Provozovatel tohoto webu se zavazuje ke zpřístupnění obsahu této webové prezentace v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102, dále v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na tuto doménu mskonicek.cz

Stav souladu

Tyto internetové stránky jsou v souladu s výše uvedenými předpisy a dále s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1.

Web je tvořen podle specifikace HTML5 a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah a forma jsou odděleny pomocí CSS. Web je tak možné používat na různých výstupních zařízeních. Velikost písma je definována v relativních jednotkách, aby bylo možno písmo zvětšovat či zmenšovat pomocí technických prostředků prohlížeče.

Některé informace nabízíme v podobě stažitelných dokumentů (PDF, DOC, XLS), a to především z důvodu jejich velkého rozsahu či nedostupnosti dokumentů v jiné podobě. Pro zobrazení těchto dokumentů jsou potřeba příslušné prohlížeče, které lze stáhnout zdarma na webech jejich poskytovatelů.

Zřeknutí se odpovědnosti

Mateřská škola Koníček pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a služeb v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, dostupné a neomezené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.
Navzdory našemu úsilí o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na těchto stránkách nemusí být některý obsah dosud plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Jsme tady pro vás

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na těchto stránkách nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás během běžné pracovní doby, jak je podrobně uvedeno níže, a my vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás

I přes veškerou naši snahu a vůli je však možné, že se na našich webových stránkách nějaká chyba vyskytne. Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co podle vás neodpovídá požadavkům přístupnosti, budeme vám vděční, pokud nám závady nahlásíte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom mohli provést patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.

Mateřská škola Koníček

Bulharská 119, Bílé Předměstí
530 03 Pardubice

Rychlý kontakt

Mateřská škola Koníček
Bulharská 119,
530 03 Pardubice
IČ:70 94 40 75
+420 466 611 447
Datová schránka: 5azks4x

Zřizovatel školy

Magistrát města Pardubice

Magistrát města Pardubice
Pernštýnské náměstí 1/1,
530 02 Pardubice
www.pardubice.eu